Stamboom De Duffelt » Doopheffer Hendrerick "1739" Rensen

Persoonlijke gegevens Doopheffer Hendrerick "1739" Rensen 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Doopheffer Hendrerick "1739" Rensen


Notities over Doopheffer Hendrerick "1739" Rensen

(Henderick is doopheffer op 16-8-1739 van Theodorus zoon van Johannes Sweeren en Judith Rensen)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Doopheffer Hendrerick "1739" Rensen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrerick Rensen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Rensen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rensen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rensen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rensen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I13448.php : benaderd 26 januari 2026), "Doopheffer Hendrerick "1739" Rensen".