Stamboom De Duffelt » Henrica "1786 " Martens (1786-????)

Persoonlijke gegevens Henrica "1786 " Martens 

Bron 1Bron 1

Gezin van Henrica "1786 " Martens

Zij is getrouwd met Hermanus Kersten.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 30 april 1819 te Emmerich, Nordrhein-Westfalen, Duitsland, zij was toen 32 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Theodor Kersten  1820-1865 
  2. Hermina Kersten  ± 1821-1893

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henrica "1786 " Martens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henrica "1786 " Martens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henrica Martens

Henrica Martens
1786-????

1819
Hermina Kersten
± 1821-1893

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijk Theodor Kersten, WIE18254882
    hoofdpersoonnaam=Theodor Kersten
    hoofdpersoonberoep=mandenmaker
    hoofdpersoonleeftijd=37
    partnernaam=Cornelia Maria Everdina Helling
    partnerberoep=dagloonster
    partnerleeftijd=25
    hoofdpersoonvader=Hermann Kersten
    hoofdpersoonvaderberoep=dagloner
    hoofdpersoonmoeder=Henrica Mattes
    hoofdpersoonmoederberoep=dagloonster
    partnervader=Jacobus Helling
    partnervaderberoep=schoenmaker
    partnermoeder=Petronella Ruikes
    partnermoederberoep=geen beroep vermeld
    trdatum=maandag 20 april 1857
    trplaats=Bergh
    gebeurtenis=Huwelijk
    aktedatum=20 april 1857
    akteplaats=Bergh
    archief=0207
    erfgoedinstelling=Gelders Archief
    Registratienummer=6253
    aktenummer=12
    brontype=BS Huwelijk
    Instellingsplaats=Arnhem
    Collectiegebied=Gelderland

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 april 1819 lag rond de 8,0 °C. Er was 484 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het oosten. Typering van het weer: helder. Bijzondere weersverschijnselen: . Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1819: Bron: Wikipedia
    • 22 februari » Spanje moet Florida afstaan aan de Verenigde Staten.
    • 4 juni » Paus Pius VII stelt één nieuwe kardinaal aan.
    • 14 december » Alabama wordt de 22ste staat van de Verenigde Staten van Amerika.
    • 17 december » Simón Bolívar sticht Colombia.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Martens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Martens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Martens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Martens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I129221.php : benaderd 26 januari 2026), "Henrica "1786 " Martens (1786-????)".