Stamboom De Duffelt » Aleida Catharina "1908? +" Rensen (± 1908-1921)

Persoonlijke gegevens Aleida Catharina "1908? +" Rensen 

Bron 1

Gezin van Aleida Catharina "1908? +" Rensen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aleida Catharina "1908? +" Rensen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aleida Catharina "1908? +" Rensen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aleida Catharina Rensen

Alexander Rensen
± 1860-1933

Aleida Catharina Rensen
± 1908-1921


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. overlijden Aleida Catharina Rensen, GL00396-10
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 8744
    Gemeente: Valburg
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 72
    Aangiftedatum: 18-10-1921
    Overledene Aleida Catharina Rensen
    Geslacht: V
    Overlijdensdatum: 16-10-1921
    Overlijdensplaats: Valburg
    Vader Alexander Rensen
    Moeder Johanna Willemina Arns

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 oktober 1921 lag tussen 3,7 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Albert Einstein zet heel de wereld op zijn kop. In een redevoering in Berlijn beweert hij dat het universum gemeten kan worden.
    • 4 maart » Warren G. Harding wordt beëdigd als 29e president van de Verenigde Staten
    • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
    • 1 juli » Oprichting van de Communistische Partij van China in Sjanghai.
    • 21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
    • 19 september » Mohammed Abdelkrim El Khattabi roept de Confederale Republiek van de Stammen van de Rif uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rensen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rensen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rensen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rensen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I12829.php : benaderd 18 februari 2026), "Aleida Catharina "1908? +" Rensen (± 1908-1921)".