Stamboom De Duffelt » Roelof "1754 " Evers (1754-1804)

Persoonlijke gegevens Roelof "1754 " Evers 

Bronnen 1, 2Bronnen 1, 2

Gezin van Roelof "1754 " Evers

Hij is getrouwd met Jacoba Stoffels.Bronnen 1, 2

(Vanwege de verschrijving bij het huwelijk zijn zijn ouders Roelf Evers en Hendrin Sebis)

Zij zijn op 2 november 1776 te Bemmel, Gelderland, Nederland in ondertrouw gegaan.

Zij zijn getrouwd op 24 november 1776 te Bemmel, Gelderland, Nederland, hij was toen 22 jaar oud.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 26 november 1776 te Huissen, Gelderland, Nederland, hij was toen 22 jaar oud.

getuige: Jan van Alphen

Kind(eren):

  1. Joannis Evers  1777-????
  2. Hendricus Evers  1779-????
  3. Willemina Evers  1780-1832
  4. Roelof Evers  1780-????
  5. Cornelia Evers  1782-1847 
  6. Anna Maria Evers  1785-1847
  7. Joanna Evers  1786-????
  8. Rudolphus Evers  1789-1874
  9. Kind I Evers  -1781
  10. Kind II Evers  -1781

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Roelof "1754 " Evers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Roelof "1754 " Evers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Roelof Evers

Roelof Evers
1754-1804

1776
Joannis Evers
1777-????
Roelof Evers
1780-????
Joanna Evers
1786-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakte Gerardus Meijer, GL07707
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 6311
    Gemeente: Bemmel
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 1
    Datum: 03-02-1832
    Bruidegom Gerardus Meijer
    Geboortedatum: 03-02-1769
    Geboorteplaats: (Dornick (Duitsland))
    Bruid Anna Maria Evers
    Geboortedatum: 08-01-1785
    Geboorteplaats: (Huissen)
    Vader bruidegom Bernardus Meijer
    Moeder bruidegom Hermanna Fock
    Vader bruid Roelof Evers
    Moeder bruid Jacoba Stoffels
  2. Huwelijksakte Wilhelmus van Haaren, GL03538
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 5
    Inventarisnr.: 4665
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 4665
    Gemeente: Gendt
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 5
    Datum: 01-09-1820
    Bruidegom Wilhelmus van Haaren
    Geboortedatum: 28-12-1790
    Geboorteplaats: (Gendt)
    Bruid Wilhelma Evers
    Geboortedatum: 17-07-1780
    Geboorteplaats: (Ilseldoren (Bemmel))
    Vader bruidegom Theodorus van Haaren
    Moeder bruidegom Maria Joosten
    Vader bruid Rudolphus Evers
    Moeder bruid Jacoba Stoffels

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 november 1776 lag rond de 4,0 °C. Er was 132 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het noord-oosten. Typering van het weer: betrokken regen. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1776: Bron: Wikipedia
    • 4 juli » Uitroeping van de onafhankelijkheid van de Verenigde Staten met de aanname van de Amerikaanse Onafhankelijkheidsverklaring door het Nationaal Congres.
    • 2 augustus » Officiële ondertekening van de Onafhankelijkheidsverklaring in de VS.
    • 16 november » De Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden biedt de Amerikanen als eerste land ter wereld hulp in hun Onafhankelijkheidsoorlog.
  • De temperatuur op 9 mei 1804 lag rond de 16,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1804: Bron: Wikipedia
    • 1 januari » Einde van de Franse overheersing in Haïti. Haïti wordt de eerste zwarte republiek en het tweede onafhankelijke land in Noord-Amerika na de Verenigde Staten.
    • 14 maart » Johann Strauss sr., Oostenrijks componist († 1849)
    • 18 mei » Napoleon Bonaparte wordt bij senaatsbesluit uitgeroepen tot keizer.
    • 1 september » De planetoïde Juno wordt ontdekt door de Duitse astronoom Karl Ludwig Harding.
    • 23 november » Tijdens het verblijf van paus Pius VII in Lyon, onderweg naar de kroning van Napoleon in Parijs, sterft zijn reisgenoot kardinaal Stefano Borgia.
    • 2 december » In de Notre-Dame van Parijs wordt Napoleon Bonaparte tot keizer gekroond. Hij is de eerste Franse keizer in duizend jaar.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Evers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Evers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Evers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Evers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I122071.php : benaderd 23 februari 2026), "Roelof "1754 " Evers (1754-1804)".