Stamboom De Duffelt » Maria Elisabeth "1876? " Reijs (± 1876-1950)

Persoonlijke gegevens Maria Elisabeth "1876? " Reijs 

Bronnen 1, 2Bronnen 1, 2

Gezin van Maria Elisabeth "1876? " Reijs

Zij is getrouwd met Gradus Johannes Brouwer.Bronnen 2, 3

Zij zijn getrouwd op 4 september 1902 te Oss, Noord-Brabant, Nederland.Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Elisabeth "1876? " Reijs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Elisabeth "1876? " Reijs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Elisabeth Reijs

Maria Elisabeth Reijs
± 1876-1950

1902

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. huwelijk Gradus Johannes Brouwer, GL00204-16
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
    Algemeen Toegangnr: 50.126
    Inventarisnr: 6078
    Gemeente: Oss
    Soort akte: huwelijk
    Aktenummer: 33
    Datum: 04-09-1902
    Bruidegom Gradus Johannes Brouwer
    Geboorteplaats: Gendt
    Bruid Maria Elisabeth Reijs
    Geboorteplaats: Huisseling en Neerloon
    Vader bruidegom Derk Brouwer
    Moeder bruidegom Johanna Maria Rensen
    Vader bruid Joannis Antonius Reijs
    Moeder bruid Johanna Maria Mathijsen
  2. overlijden Gerardus Johannes Brouwer, GL00206-14
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 8614
    Gemeente: Nijmegen
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 0647
    Aangiftedatum: 01-09-1937
    Overledene Gerardus Johannes Brouwer
    Geslacht: M
    Overlijdensdatum: 31-08-1937
    Overlijdensplaats: Nijmegen
    Vader Theodorus Brouwer
    Moeder Johanna Rensen
    Partner Maria Elisabeth Reijs
  3. overlijden Johannes Rensen, GL00203-16
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 1491
    Gemeente: Tiel
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 24
    Aangiftedatum: 10-02-1894
    Overledene Johannes Rensen
    Geslacht: M
    Overlijdensdatum: 09-02-1894
    Overlijdensplaats: Tiel
    Vader Nn Nn
    Moeder Nn Nn
    Partner Hendrina Reijntjes

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 september 1902 lag tussen 10,8 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (59%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
    • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
    • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
    • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
  • De temperatuur op 24 november 1950 lag tussen 3,7 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Voormalig Belgisch kamerlid Ward Hermans wordt wegens zijn houding in WO II tot levenslange gevangenisstraf veroordeeld.
    • 9 januari » In Colombo komen de ministers van Buitenlandse Zaken van het Britse Gemenebest bijeen om de basis te leggen van het Colombo-plan.
    • 12 januari » In Egypte wordt door Moestafa Nahas Pasja, leider van de Wafdisten, een regering gevormd die geheel uit Wafdisten bestaat.
    • 17 januari » Resolutie 79 Veiligheidsraad Verenigde Naties wordt aangenomen.
    • 19 juli » Oprichting van de Zentralrat der Juden in Deutschland.
    • 28 december » Het Nationaal park Peak District wordt het eerste natuurpark in het Verenigd Koninkrijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Reijs

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Reijs.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Reijs.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Reijs (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I11904.php : benaderd 2 februari 2026), "Maria Elisabeth "1876? " Reijs (± 1876-1950)".