Stamboom De Duffelt » Hendrick van Rossum

Persoonlijke gegevens Hendrick van Rossum 

    (Henricus)
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 september 2012.

Gezin van Hendrick van Rossum

Hij is getrouwd met Anna van Eick.

Zij zijn getrouwd op 20 mei 1720 te Hulhuizen, Gelderland, Nederland.

getuige: Henricus Holthuijsen

Kind(eren):

  1. Joannes van Rossum  1722-????
  2. Anna van Rossum  1724-????
  3. Aleida van Rossum  1726-????
  4. Joannes van Rossum  1728-???? 
  5. Henrica van Rossum  1730-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrick van Rossum?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrick van Rossum

Hendrick van Rossum
????-

1720

Anna van Eick
1697-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Rossum


De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I118968.php : benaderd 3 februari 2026), "Hendrick van Rossum".