Stamboom De Duffelt » Johannes "1830? " Wennekes (± 1830-1884)

Persoonlijke gegevens Johannes "1830? " Wennekes 

Bron 1Bron 1

Gezin van Johannes "1830? " Wennekes

Hij is getrouwd met Johanna Bernards.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 7 maart 1863 te Pannerden, Gelderland, Nederland.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes "1830? " Wennekes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes "1830? " Wennekes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Wennekes


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakte Johannes Wennekes, GL05289
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 4
    Inventarisnr.: 3381
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 3381
    Gemeente: Pannerden
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 4
    Datum: 07-03-1863
    Bruidegom Johannes Wennekes
    Leeftijd: 33
    Geboorteplaats: Wageningen
    Bruid Johanna Bernards
    Leeftijd: 42
    Geboorteplaats: Bergh
    Vader bruidegom Albertus Wennekes
    Moeder bruidegom Grada Johanna Gerritsen
    Vader bruid Jan Joseph Bernards
    Moeder bruid Geertruid Kunkels

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 maart 1863 lag rond de 7,2 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 9 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 januari » James L. Plimpton maakt zijn nieuwe vervoermiddel wereldkundig: de rolschaats. Hij vraagt er meteen octrooi op aan.
    • 30 maart » Prins Wilhelm Georg van Sleeswijk-Holstein-Sonderburg-Glücksburg wordt koning George I van Griekenland.
    • 21 april » Stichting van het Bahá'í-geloof (dag van Ridván).
    • 1 juli » Afschaffing van de slavernij in Suriname, viering Ketikoti.
    • 1 juli » Begin van de Slag bij Gettysburg in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 15 juli » Aanslag op aartsbisschop Joannes Zwijsen van Utrecht in zijn huis te Haaren. De bisschop heeft schotwonden in zijn rechterarm en -zijde maar overleeft de aanslag. De zaak is nooit opgehelderd.
  • De temperatuur op 26 maart 1884 lag rond de 2,7 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society.
    • 13 maart » Begin van het Beleg van Khartoum.
    • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
    • 25 augustus » Oprichting van Noorse conservatieve politieke partij Høyre.
    • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
    • 23 september » Herman Hollerith patenteert zijn mechanische optelmachine.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wennekes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wennekes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wennekes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wennekes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I102802.php : benaderd 22 januari 2026), "Johannes "1830? " Wennekes (± 1830-1884)".