Stamboom De Duffelt » Maria "1882 +" Lentjes (1882-1883)

Persoonlijke gegevens Maria "1882 +" Lentjes 

Bron 1

Gezin van Maria "1882 +" Lentjes

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria "1882 +" Lentjes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria "1882 +" Lentjes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Lentjes

Maria Reijnen
1838-1882

Maria Lentjes
1882-1883


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. overlijden Maria Lentjes, GL00002-2-4
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 40
    Inventarisnr.: 2974
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 2974
    Gemeente: Ubbergen
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 40
    Aangiftedatum: 25-06-1883
    Overledene Maria Lentjes
    Geslacht: V
    Overlijdensdatum: 24-06-1883
    Overlijdensplaats: Erlekom
    Vader Gradus Lentjes
    Moeder Maria Reijnen

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 juni 1883 lag rond de 17,9 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
    • 11 juli » Het waterschap Het Woud werd opgericht bij besluit van Provinciale Staten van Noord-Brabant.
    • 12 augustus » De laatste levende Quagga (een zebra-soort) sterft in dierentuin Artis
    • 4 oktober » De Oriënt-Express rijdt voor het eerst.
    • 15 oktober » Inhuldiging van het Brusselse Justitiepaleis.
    • 18 november » Amerikaanse en Canadese spoorwegen stellen vier standaard tijdzones in voor het hele continent, waarmee een eind komt aan de verwarring door het gebruik van duizenden lokale tijdrekeningen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lentjes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lentjes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lentjes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lentjes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I102436.php : benaderd 1 februari 2026), "Maria "1882 +" Lentjes (1882-1883)".