De temperatuur op 8 juni 1909 lag tussen 3,5 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
6 april » De Amerikaanse ontdekkingsreiziger Robert Peary bereikt (vermoedelijk) de Noordpool, samen met Matthew Henson en vier Inuit: Ooqueh, Ootah, Egingwah en Seeglo.
26 juli » In Catalonië begint de Tragische week, een opstand die hardhandig wordt neergeslagen.
29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.
1 september » De eerste Nijmeegse Vierdaagse gaat van start.
7 december » Leo Baekeland verkrijgt octrooi op bakeliet.
Trouwdag 14 februari 1935
De temperatuur op 14 februari 1935 lag tussen 5,6 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 7,6 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
2 januari » Bruno Hauptmann, die ervan verdacht wordt de tweejarige zoon van luchtvaartpionier Charles Lindbergh te hebben gekidnapt en vermoord, staat terecht. Later wordt hij schuldig bevonden en geëxecuteerd.
20 februari » De Noorse onderzoekster Caroline Mikkelsen betreedt als eerste vrouw het zuidpoolgebied.
21 maart » Perzië wordt hernoemd tot Iran.
26 april » Het Nationaal Park De Hoge Veluwe wordt gesticht.
19 mei » Heiligverklaring van de Engelse martelaren John Fisher en Thomas More in Rome.
2 juni » Oprichting van het Dansk Håndbold Forbund.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jac de Crom, "Stamboom de Crom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-crom/I552004.php : benaderd 16 maart 2026), "Pieter Johannes Aerts (1909-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.