Stamboom de Crom » Maria Elisabeth Antonia Langenberg (1914-1970)

Persoonlijke gegevens Maria Elisabeth Antonia Langenberg 


Gezin van Maria Elisabeth Antonia Langenberg

Zij is getrouwd met Cornelis Albertus Schot.

Zij zijn getrouwd op 10 februari 1938 te Bergen op Zoom , Noord Brabant , Nederland, zij was toen 23 jaar oud.

akte 11/1938

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Elisabeth Antonia Langenberg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Elisabeth Antonia Langenberg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Elisabeth Antonia Langenberg

Johanna Geers
1848-1899

Maria Elisabeth Antonia Langenberg
1914-1970

1938

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 augustus 1914 lag tussen 13,1 °C en 24,3 °C en was gemiddeld 18,9 °C. Er was 6,8 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 28 maart » Eerste radio-uitzending in België.
    • 15 april » Hermann Hesse publiceert zijn roman Rosshalde.
    • 2 mei » In Antwerpen richten de politici Van Cauwelaert, Van de Perre en Hendrix de krant De Standaard op.
    • 22 augustus » In België treffen de Britse en Duitse troepen elkaar voor het eerst tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • 31 oktober » Begin zware beschietingen rondom het Belgische dorp Wijtschate.
    • 31 oktober » Het Duitse 16e Beierse reserve infanterieregiment, waarbij Adolf Hitler, verovert Geluveld in de Eerste Slag om Ieper
  • De temperatuur op 10 februari 1938 lag tussen 3,3 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 6,1 mm neerslag gedurende 3,4 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 3 maart » In Saoedi-Arabië wordt olie in de grond gevonden.
    • 11 maart » Na chantage van Hitler en om een oorlog met nazi-Duitsland te vermijden treedt Oostenrijks kanselier Kurt von Schuschnigg af.
    • 12 maart » Oostenrijks nazileider Arthur Seyss-Inquart wordt benoemd tot nieuwe kanselier van Oostenrijk. Diens eerste daad is het versturen van een, tevoren opgesteld, telegram waarin hij Duitsland vraagt om het Duitse leger te zenden om vrede en veiligheid te brengen....en om bloedvergieten te voorkomen.
    • 19 juni » Italië wint in Frankrijk de wereldtitel door Hongarije in de finale van het WK voetbal met 4-2 te verslaan.
    • 30 oktober » Het hoorspel War of the Worlds van H.G. Wells, gemaakt door Orson Welles, wordt uitgezonden op de radio in Verenigde Staten; onder de luisteraars ontstaat paniek.
    • 10 november » Kristallnacht (nacht van 9 op 10 november).
  • De temperatuur op 6 december 1970 lag tussen 4,7 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 3,8 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
    • 17 april » Veilige terugkeer Apollo 13, na een bijna-ramp in de ruimte.
    • 24 april » De eerste Chinese kunstmaan wordt gelanceerd.
    • 26 mei » De Toepolev 144 voert de eerste vlucht uit die sneller gaat dan Mach-2.
    • 31 mei » Bisschopswijding van Paul Schruers, Belgisch hulpbisschop van Hasselt.
    • 29 september » Het te Rome gehouden congres 'Liberale Internationale' kiest mr. W.J. Geertsema tot vicevoorzitter.
    • 11 november » Middenvelder Johan Neeskens maakt zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal in de EK-kwalificatiewedstrijd in en tegen de DDR.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1910 » Wim Povel, Nederlands cineast en schrijver († 2001)
  • 1912 » Erich Honecker, staatshoofd van Oost-Duitsland († 1994)
  • 1913 » Kees Stip, Nederlands taalkunstenaar († 2001)
  • 1916 » Van Johnson, Amerikaans acteur († 2008)
  • 1917 » Lou van Burg, Nederlands-Duitse showmaster en entertainer († 1986)
  • 1917 » Mel Ferrer, Amerikaans filmacteur, -regisseur en -producent († 2008)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Langenberg


De publicatie Stamboom de Crom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jac de Crom, "Stamboom de Crom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-crom/I538246.php : benaderd 27 januari 2026), "Maria Elisabeth Antonia Langenberg (1914-1970)".