De temperatuur op 25 september 1891 lag rond de 18,3 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 69%. Bron: KNMI
29 januari » Liliuokalani wordt koningin van Hawaï.
10 maart » Almon Strowger verkrijgt patent op de automatische telefooncentrale.
21 augustus » In Nederland treedt het kabinet-Van Tienhoven aan, als opvolger van kabinet-Mackay.
25 augustus » Thomas Alva Edison verwerft het patent op de 35mm-film.
9 oktober » De première van het requiem van de Tsjechische componist Antonín Dvořák vindt plaats in Birmingham, Verenigd Koninkrijk .
3 november » De Gazet van Antwerpen publiceert haar allereerste uitgave.
Dag van overlijden 7 december 1967
De temperatuur op 7 december 1967 lag tussen 0,4 °C en 3,2 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was 7,3 mm neerslag gedurende 4,4 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (14%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
22 februari » Soeharto neemt in Indonesië de macht over van Soekarno.
9 maart » De dochter van Jozef Stalin, Svetlana Alliloejeva, loopt over naar de Verenigde Staten.
12 juli » Rassenrellen beginnen in Newark New Jersey. De rellen duren vier dagen en 27 mensen komen om.
15 augustus » Apostolische Constitutie Regimini Ecclesiae Universae van paus Paulus VI tot reorganisatie van de Romeinse Curie.
28 november » Ontdekking van de eerste pulsar, door Jocelyn Bell Burnell en Antony Hewish.
3 december » De eerste geslaagde harttransplantatie wordt door een team onder leiding van chirurg Christiaan Barnard uitgevoerd in het Groote Schuur Ziekenhuis in Kaapstad.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jac de Crom, "Stamboom de Crom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-crom/I526784.php : benaderd 27 januari 2026), "Gerardus Visser (1891-1967)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.