Stamboom de Crom » Cornelia Maria (Cor) Wubben (1908-2000)

Persoonlijke gegevens Cornelia Maria (Cor) Wubben 

Bron 1

Gezin van Cornelia Maria (Cor) Wubben

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Maria (Cor) Wubben?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Maria (Cor) Wubben

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Maria (Cor) Wubben

Cornelia Maria (Cor) Wubben
1908-2000


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Van Meerendonk Web Site, André van Meerendonk, via https://www.myheritage.nl/person-2500444...
    Persoon toegevoegd door het bevestigen van een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Van Meerendonk Web Site

    Familiestamboom: 240412211-2

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 juni 1908 lag tussen 7,5 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 12,2 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Maurice Merleau-Ponty, Frans filosoof († 1961)
    • 20 juni » Melitta Bentz, een huisvrouw uit Dresden neemt een patent op de koffiefilter.
    • 21 juni » In Londen demonstreren duizenden vrouwen voor vrouwenkiesrecht.
    • 13 juli » Vrouwen doen voor het eerst mee aan de moderne Olympische Spelen.
    • 15 september » Explosie in stoomketel van kolenmijn Laura te Eygelshoven, 7 doden.
    • 1 oktober » De eerste T-Ford loopt van de band.
  • De temperatuur op 18 januari 2000 lag tussen 4,1 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (19%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
    • 2 maart » De Britse minister Jack Straw beslist dat de Chileense ex-dictator Augusto Pinochet niet kan worden uitgeleverd aan Spanje
    • 24 mei » Real Madrid CF wint de Champions League. In de finale in Parijs is de Spaanse voetbalclub met 3-0 te sterk voor het eveneens Spaanse Valencia.
    • 24 september » De Servische president Slobodan Milošević moet het onderspit delven bij de door hem uitgeschreven vervroegde verkiezingen. Oppositieleider Vojislav Koštunica wint.
    • 13 oktober » In Zuidlaren (Nederland) wordt een monument onthuld ter gelegenheid van de 800e Zuidlaardermarkt.
    • 26 oktober » Laurent Gbagbo wordt als president gekozen in Ivoorkust.
    • 17 november » In Peru wordt president Alberto Fujimori afgezet.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1902 » Erik Erikson, Duits psycholoog († 1994)
  • 1906 » Eivar Widlund, Zweeds voetballer († 1968)
  • 1906 » Johan te Slaa, Nederlands acteur († 1980)
  • 1906 » Léon Degrelle, Belgisch fascistisch politicus († 1994)
  • 1910 » David Rose, Amerikaans componist, arrangeur, songwriter, pianist en orkestleider († 1990)
  • 1914 » Joeri Andropov, Russisch partijleider van de Sovjet-Unie († 1984)

Bron: Wikipedia

  • 2000 » Jester Hairston (98), Amerikaans koordirigent, componist en acteur
  • 2000 » Pieter de Wolff (88), directeur Nederlands Centraal Planbureau
  • 2000 » Wim Krijt (85), Nederlands fotograaf
  • 2001 » Boris Stenin (66), Russisch langebaanschaatser, schaatscoach en wetenschapper
  • 2001 » Boris Stenin (66), Russisch langebaanschaatser, schaatscoach en wetenschapper
  • 2001 » Edward Goffinet (73), Belgisch geestelijke

Over de familienaam Wubben

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wubben.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wubben.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wubben (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom de Crom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jac de Crom, "Stamboom de Crom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-crom/I523282.php : benaderd 4 februari 2026), "Cornelia Maria (Cor) Wubben (1908-2000)".