Stamboom de Crom » Adélaide Im Nordgau (865-941)

Persoonlijke gegevens Adélaide Im Nordgau 

  • Zij is geboren in het jaar 865 in Haute de France.
  • Zij is overleden in het jaar 941 in Nordgau, Grand, Estonia, zij was toen 76 jaar oud.

Gezin van Adélaide Im Nordgau

Zij is getrouwd met Heribert I de Vermandois.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adélaide Im Nordgau?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Im Nordgau


De publicatie Stamboom de Crom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jac de Crom, "Stamboom de Crom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-crom/I522865.php : benaderd 30 januari 2026), "Adélaide Im Nordgau (865-941)".