Stamboom de Crom » Johannes Metrus Marinus Niesten (1893-1923)

Persoonlijke gegevens Johannes Metrus Marinus Niesten 

Bron 1

Gezin van Johannes Metrus Marinus Niesten

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Metrus Marinus Niesten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Metrus Marinus Niesten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Metrus Marinus Niesten

Johannes Metrus Marinus Niesten
1893-1923


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. van der Linden-Niesten...., Anne-mieke van der Linden-Niesten, via https://www.myheritage.nl/person-1500136...
    Persoon toegevoegd door het bevestigen van een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: van der Linden-Niesten....

    Familiestamboom: 389567882-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 juli 1893 lag rond de 15,4 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Een 'veiligheidscomité' o.l.v. Sanford Dole pleegt een staatsgreep en zet koningin Lili'uokalani af: het eerste geval van VS-Amerikaans imperialisme.
    • 23 februari » In Duitsland wordt octrooi verleend op de revolutionaire dieselmotor van Rudolf Diesel.
    • 25 juli » Opening van het Kanaal van Korinthe.
    • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
    • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
    • 15 november » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Basel.
  • De temperatuur op 13 oktober 1923 lag tussen 6,0 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 1,7 mm neerslag. Er was 7,3 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Howard Carter opent het graf van farao Toetanchamon dat gevuld bleek met schatten.
    • 15 april » Insuline wordt voor de eerste keer algemeen beschikbaar voor lijders aan suikerziekte.
    • 1 september » Tokio wordt getroffen door een zeer zware aardbeving met een kracht van 8,2 op de schaal van Richter. Er vallen meer dan 140.000 doden.
    • 14 september » Miguel Primo de Rivera wordt dictator van Spanje.
    • 1 november » In Antwerpen wordt het Bosuilstadion geopend met een galawedstrijd tussen België en Engeland.
    • 2 december » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van naaste belager Argentinië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1883 » Charles Sheeler, Amerikaans fotograaf en kunstschilder († 1965)
  • 1886 » Bram Evers, Nederlands atleet († 1952)
  • 1888 » Frits Zernike, Nederlands natuurkundige († 1966)
  • 1896 » Trygve Lie, Noors politicus († 1968)
  • 1902 » Aleksandr Loeria, Russisch neuropsycholoog († 1977)
  • 1904 » Leo Suenens, Belgisch kardinaal-aartsbisschop van Mechelen-Brussel († 1996)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Niesten

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Niesten.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Niesten.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Niesten (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom de Crom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jac de Crom, "Stamboom de Crom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-crom/I521964.php : benaderd 28 januari 2026), "Johannes Metrus Marinus Niesten (1893-1923)".