Stamboom de Crom » Cornelis Verschueren (± 1622-????)

Persoonlijke gegevens Cornelis Verschueren 

Bron 1

Gezin van Cornelis Verschueren

Hij is getrouwd met Maria Ceulemans.

Zij zijn getrouwd op 26 september 1647 te Putte.


Kind(eren):

  1. Joannes Verschueren  ± 1648-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Verschueren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Verschueren

Cornelis Verschueren
± 1622-????

1647

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Aarts Web Site, Eef Aarts, Cornelis Verschueren, 26 december 2021
    Toegevoegd via een Person Discovery

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Aarts Web Site

    Familiestamboom: 137068291-10

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Verschueren


De publicatie Stamboom de Crom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jac de Crom, "Stamboom de Crom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-crom/I513274.php : benaderd 26 januari 2026), "Cornelis Verschueren (± 1622-????)".