Stamboom de Crom » Adriaan Verlinde (1687-1764)

Persoonlijke gegevens Adriaan Verlinde 

Bron 1

Gezin van Adriaan Verlinde

(1) Hij is getrouwd met Maatje Verstelle.

Zij zijn getrouwd op 15 november 1720 te Axelerambacht (Axel), hij was toen 33 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Martha Verlinde  1721-1742
  2. Janneke Verlinde  1726-1785
  3. Jacobus Verlinde  1730-1792 
  4. Catharina Verlinde  1735-1810


(2) Hij is getrouwd met Paulina Maljaert.

Zij zijn getrouwd


Notities over Adriaan Verlinde

Eveneens voorvader van Albert Verlinde. Nederlandse tv persoonlijkheid. Zie ook het tv programma Verborgen Verleden. 

Eigendom (zie Notarieel archief 874 no. 3: inventaris opgemaakt bijoverlijden Adriaan Verlinde):

- een hofstede van 91 gemeten, gelegen in Ouden Zevenaer, gepacht door Laurens Verlinde (een pond een schelling per gemet).

- een hofstede van 100 gemeten,gelegen in de Goessen en Ouden Westenrijk polders, gepacht door Aarnout van Heemschot (pond Vlaams per gemet).

- een hofstede van 111 gemeten, gelegen in de Loven en Willemskerke polder, gepacht door Jacobus Verlinde.

- een chijns, staande op een arbeidershuisje in de hoek van de Loven polder, toekomende aan Boudewijn de Pape.   

- een hofstede van 55 gemeten, gelegen in St. Anna, Grote Zoute en Sparx polder, gepacht door Laurens Verlinde. 

- een chijnse, staande op twee arbeidershuisjes op de dijk van den Ouden Zevenaar.   

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriaan Verlinde?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriaan Verlinde

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriaan Verlinde


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Haak - Thomaes, Miranda Haak, Adriaan Verlinde, 5 december 2021
    Toegevoegd via een Person Discovery

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Haak - Thomaes

    Familiestamboom: 218201601-1

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verlinde

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verlinde.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verlinde.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verlinde (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom de Crom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jac de Crom, "Stamboom de Crom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-crom/I512482.php : benaderd 14 januari 2026), "Adriaan Verlinde (1687-1764)".