Stamboom De Ceulaerde » Amandus Leo Vekemans (± 1881-????)

Persoonlijke gegevens Amandus Leo Vekemans 

  • Hij is geboren rond 1881 in Antwerpen.
  • Beroep: arbeider.Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 april 2008.

Gezin van Amandus Leo Vekemans

Hij is getrouwd met Dorothea Leyemberg.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1901 te Antwerpen.Bron 2


Kind(eren):


Voorouders (en nakomelingen) van Amandus Leo Vekemans

Amandus Leo Vekemans
± 1881-????

1901

Dorothea Leyemberg
± 1882-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. geboorteakte van dochter Joanna Francisca
  2. akte 2003

Over de familienaam Vekemans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vekemans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vekemans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vekemans (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Ceulaerde is opgesteld door De Ceulaerde (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
De Ceulaerde, "Stamboom De Ceulaerde", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-ceulaerde/I493.php : benaderd 1 februari 2026), "Amandus Leo Vekemans (± 1881-????)".