Stamboom De Ceulaerde » Catharina Josephus Maria de Blaer (± 1862-????)

Persoonlijke gegevens Catharina Josephus Maria de Blaer 

  • Zij is geboren rond 1862 in Antwerpen.

Gezin van Catharina Josephus Maria de Blaer

Zij is getrouwd met Cornelius Carolus Wtterwulghe.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1886.Bron 1


Kind(eren):


Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Josephus Maria de Blaer

Catharina Josephus Maria de Blaer
± 1862-????

1886

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. akte 928 Antwerpen

Over de familienaam De Blaer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Blaer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Blaer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Blaer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Ceulaerde is opgesteld door De Ceulaerde (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
De Ceulaerde, "Stamboom De Ceulaerde", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-ceulaerde/I2567.php : benaderd 1 februari 2026), "Catharina Josephus Maria de Blaer (± 1862-????)".