Stamboom de Bruijn » Johannes Wilhelmus Maria de Bruijn (1885-????)

Persoonlijke gegevens Johannes Wilhelmus Maria de Bruijn 

  • Hij is geboren op 14 april 1885 in Nijmegen.
    Burgerlijke stand - Geboorte
    Gelders Archief Toegangnr: 0207 Inventarisnr: 1028
    Gemeente: Nijmegen
    Soort akte: geboorte Aktenummer: 283 Aangiftedatum: 14-04-1885
    Johannes Wilhelmus Maria de Bruijn Geslacht: M Vondeling: N
    Geboortedatum: Dinsdag 14-04-1885
    Geboorteplaats: Nijmegen
  • Registratie van geboorte op 14 april 1885.Bron 1
  • Beroep: zadelmaker.
  • Een kind van Willem de Bruijn en Helena Aalders
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 oktober 2012.

Gezin van Johannes Wilhelmus Maria de Bruijn

Hij is getrouwd met Clasina Petronella Schnorr.

Zij zijn getrouwd op 12 mei 1910 te Nijmegen, hij was toen 25 jaar oud.Bron 1

Burgerlijke stand - Huwelijk
Gelders Archief Toegangnr: 0207 Inventarisnr: 8543
Gemeente: Nijmegen
Soort akte: Huwelijksakte Aktenummer: 123 Datum: 12-05-1910
Johannes Wilhelmus Maria de Bruijn Geboortedatum: 14-04-1885
Geboorteplaats: Nijmegen
Clasina Petronella Schnorr Geboortedatum: 18-04-1887
Geboorteplaats: Nijmegen
Vader van de bruidegom Willem de Bruijn Beroep koetsier
Moeder van de bruidegom Helena Aalders
Vader van de bruid Veit Hans Alfred Schnorr
Moeder van de bruid Johanna Jacobs

Notities over Johannes Wilhelmus Maria de Bruijn

Familieoverzicht 114-1-4-3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Wilhelmus Maria de Bruijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Wilhelmus Maria de Bruijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Wilhelmus Maria de Bruijn

Joanna Uijen
1810-????

Johannes Wilhelmus Maria de Bruijn
1885-????

1910

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 april 1885 lag rond de 9,5 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 49%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1885: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Grover Cleveland wordt beëdigd als 22e president van de Verenigde Staten
    • 3 april » De motor van Gottlieb Daimler wordt gepatenteerd in Duitsland.
    • 13 mei » Oprichting van de Nederlandsche Kolfbond in de sociëteit De Vereniging te Haarlem. Honderd jaar later, op maandag 13 mei 1985, krijgt de bond het predicaat Koninklijk.
    • 6 juli » Eerste tests van het vaccin tegen hondsdolheid door Louis Pasteur.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van De Nieuwe Gids verschijnt.
    • 10 december » ASR Nereus wordt opgericht te Amsterdam.
  • De temperatuur op 12 mei 1910 lag tussen 7,9 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 13,0 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
    • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
    • 24 juni » Japan valt Korea binnen.
    • 15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.
    • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
    • 20 november » Francisco I. Madero begint de opstand tegen Porfirio Díaz: begin van de Mexicaanse Revolutie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Bruijn


De publicatie Stamboom de Bruijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. de Bruijn, "Stamboom de Bruijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-bruijn/I7889.php : benaderd 22 februari 2026), "Johannes Wilhelmus Maria de Bruijn (1885-????)".