Stamboom de Bruijn » Gijsmaer "Gijsbert" van Zegers van Engelen

Persoonlijke gegevens Gijsmaer "Gijsbert" van Zegers van Engelen 

  • Roepnaam is Gijsbert.

Gezin van Gijsmaer "Gijsbert" van Zegers van Engelen

Hij is getrouwd met Maria Goderts van Baardwijk.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsmaer "Gijsbert" van Zegers van Engelen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsmaer van Zegers van Engelen

Gijsmaer van Zegers van Engelen



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Zegers van Engelen


De publicatie Stamboom de Bruijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. de Bruijn, "Stamboom de Bruijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-bruijn/I55053.php : benaderd 20 februari 2026), "Gijsmaer "Gijsbert" van Zegers van Engelen".