Stamboom de Bruijn » Leonardus Hinsen (1867-????)

Persoonlijke gegevens Leonardus Hinsen 

  • Hij is geboren op 5 september 1867 in Harlingen.
    Burgerlijke stand - Geboorte
    Tresoar, Frysk Histoarysk en Letterkundich Sintrum
    Gemeente: Harlingen
    Soort akte: Geboorteakte Aktenummer: A 261 Aangiftedatum: 05-09-1867
    Leonardus Hinsen Geslacht: M Geboortedatum: 05-09-1867
  • Registratie van geboorte op 5 september 1867.Bron 1
  • Een kind van Karolus Hubertus Hinsen en Hiske Herrema
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 september 2008.

Gezin van Leonardus Hinsen

Hij is getrouwd met Petronella Wuijts.

Zij zijn getrouwd op 16 juli 1899 te Gestel, hij was toen 31 jaar oud.Bron 2

Burgerlijke stand - Huwelijk
Brabants Historisch Informatie Centrum Toegangnr: 50.064 Inventarisnr: 2947
Gemeente: Gestel en Blaarthem
Soort akte: huwelijk Aktenummer: 20 Datum: 16-07-1899
Leonardus Hinsen
Geboorteplaats: Harlingen
Petronella Wuijts
Geboorteplaats: Luyksgestel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leonardus Hinsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leonardus Hinsen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leonardus Hinsen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Tresoar, Frysk Histoarysk en Letterkundich Sintrum
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 september 1867 lag rond de 20,6 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Opening van de tunnel van Trois-Ponts, de oudste tunnel van spoorlijn 42 tussen Rivage (provincie Luik en de Luxemburgse grens bij Gouvy.
    • 30 maart » Om tien uur 's ochtends wordt de aankoop van Alaska (Alaska purchase) gesloten. Later dat jaar op 18 oktober wordt het gebied door het Keizerrijk Rusland overgedragen aan de Verenigde Staten. Het zou echter tot 1903 duren voordat de grens met Canada definitief wordt vastgelegd.
    • 2 augustus » Oprichting van de Vlaamse muziekschool in Antwerpen, onder leiding van de componist Peter Benoit.
    • 9 september » Het groothertogdom Luxemburg wordt onafhankelijk van België
    • 28 september » Toronto wordt de hoofdstad van Canada.
    • 18 oktober » De Verenigde Staten kopen Alaska van Rusland.
  • De temperatuur op 16 juli 1899 lag rond de 18,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Verenigde Staten annexeren Wake in de Stille Oceaan.
    • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
    • 27 maart » Guglielmo Marconi brengt een draadloze radioverbinding tot stand over het Kanaal
    • 3 mei » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Ferencvárosi TC.
    • 22 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HV Victoria.
    • 16 december » Engelse immigranten richten de Italiaanse voetbalclub AC Milan op.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hinsen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hinsen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hinsen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hinsen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom de Bruijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. de Bruijn, "Stamboom de Bruijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-bruijn/I4535.php : benaderd 14 februari 2026), "Leonardus Hinsen (1867-????)".