Stamboom de Bruijn » Immed III van Saksen (± 900-± 953)

Persoonlijke gegevens Immed III van Saksen 

  • Hij is geboren rond 900.
  • Hij is overleden rond 953.
  • Een kind van Immed II van Saksen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 april 2013.

Gezin van Immed III van Saksen

Hij is getrouwd met Mathilde.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Immed IV van Saksen  ± 938-± 983

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Immed III van Saksen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Immed III van Saksen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Immed III van Saksen

van Westfalen
± 845-????
Mathilde
± 847-????

Immed III van Saksen
± 900-± 953


Mathilde
± 902-????

Immed IV van Saksen
± 938-± 983

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Van Saksen


De publicatie Stamboom de Bruijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. de Bruijn, "Stamboom de Bruijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-bruijn/I44580.php : benaderd 21 januari 2026), "Immed III van Saksen (± 900-± 953)".