Stamboom de Bruijn » Cornelia Johanna Suurbier (1895-1990)

Persoonlijke gegevens Cornelia Johanna Suurbier 

  • Zij is geboren op 29 januari 1895 in Amsterdam.
  • Feit: (Pensioenkaarten) .
    Geregistreerde Cornelia Johanna Suurbier Geboortedatum 29-01-1895
    Gebeurtenis Registratie Datum 29-01-1895
    Documenttype Pensioenkaarten 1894-1915
    Erfgoedinstelling Stadsarchief Amsterdam Plaats instelling Amsterdam
    Collectiegebied Noord-Holland Archief 5175 Registratienummer 2015
    Registratiedatum 29-01-1895 Akteplaats Amsterdam
    Collectie Deel: 2015, Periode: 1894 Boek Pensioenkaarten
  • Zij is overleden op 16 december 1990, zij was toen 95 jaar oud.
  • Een kind van Hendrik Cornelis Suurbier en Catharina Overdijk
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 februari 2021.

Gezin van Cornelia Johanna Suurbier

(1) Zij is getrouwd met Johan Carl van Tienen.

Zij zijn getrouwd op 9 augustus 1916 te Amsterdam, zij was toen 21 jaar oud.Bron 1

Bruidegom Johan Carl van Tienen Beroep rijwielmaker
Geboorteplaats Amsterdam Leeftijd 27
Bruid Cornelia Johanna Suurbier Geboorteplaats Amsterdam
Leeftijd 21
Vader van de bruidegom Gerardus Henricus van Tienen
Beroep tramconducteur
Moeder van de bruidegom Wilhelmina Maag
Vader van de bruid Hendrik Cornelis Suurbier
Moeder van de bruid Catharina Overdijk
Gebeurtenis Huwelijk Datum 09-08-1916
Gebeurtenisplaats Amsterdam Documenttype BS Huwelijk
Erfgoedinstelling Noord-Hollands Archief
Plaats instelling Haarlem Collectiegebied Noord-Holland
Aktenummer Reg.5F fol. 26v Registratiedatum 09-08-1916
Akteplaats Amsterdam Opmerking Echtscheiding 11-10-1927.

Bruidegom Johan Carl van Tienen
Bruid Cornelia Johanna Suurbier
Gebeurtenis Echtscheiding Datum 11-10-1927
Documenttype BS Huwelijk
Erfgoedinstelling Noord-Hollands Archief
Plaats instelling Haarlem Collectiegebied Noord-Holland
Aktenummer Reg.1B fol. 34v Registratiedatum 11-10-1927
Akteplaats Amsterdam
Opmerking Gehuwd te Amsterdam 09-08-1916.

Het echtpaar is op 11 oktober 1927 gescheiden.Bron 1

Oorzaak: Echtscheiding


(2) Zij is getrouwd met Wilhelmus Wouter Middelkoop.

Zij zijn getrouwd op 14 november 1928 te Amsterdam, zij was toen 33 jaar oud.Bron 1

Bruidegom Wilhelmus Wouter Middelkoop
Beroep vuurstoker ter koopvaardij
Geboorteplaats Amsterdam Leeftijd 31
Bruid Cornelia Johanna Suurbier Geboorteplaats Amsterdam Leeftijd 33
Vader van de bruidegom Wouter Wilhelmus Middelkoop
Moeder van de bruidegom Remmechiena Elsiena Knol
Vader van de bruid Hendrik Cornelis Suurbier
Moeder van de bruid Catharina Overdijk
Gebeurtenis Huwelijk Datum 14-11-1928
Gebeurtenisplaats Amsterdam Documenttype BS Huwelijk
Erfgoedinstelling Noord-Hollands Archief Plaats instelling Haarlem
Collectiegebied Noord-Holland Aktenummer Reg.8G fol. 19
Registratiedatum 14-11-1928 Akteplaats Amsterdam
Opmerking Gescheiden van Johan Carl van Tienen.

Notities over Cornelia Johanna Suurbier

Cornelia johanna Suurbier( van Tienen) Middelkoop) was de moeder van mijn moeder.
Mijn oma is overleden op 16 December 1990.
En ze heeft 12 kinderen gehad.
8 kinderen van Johan Carl van Tienen,en 4 kinderen van W. Middelkoop.
MIjn moeder was er één van Johan Carl van Tienen.
De broers en zuster van mijn moeder aan de kant van van Tienen zijn ons
niet bekend, wel aan de MIddelkoop kant.
Mevr.L.Losekoot

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Johanna Suurbier?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Johanna Suurbier

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Johanna Suurbier


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 januari 1895 lag rond de -5,3 °C. Er was 2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Benoeming van Henricus van de Wetering tot hulpbisschop van Utrecht.
    • 20 februari » De Engelse schaatser Albert E. Tebbit vestigt het werelduurrecord op de schaats in Leytestone: in één uur tijd schaatst hij 26448 m.
    • 5 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub Fortuna Düsseldorf.
    • 25 mei » De republiek van Taiwan wordt gesticht, met Tang Ching-sung als president.
    • 8 november » Wilhelm Röntgen ontdekt de röntgenstraling.
    • 28 december » De Gebroeders Lumière tonen voor het eerst films aan een betalend publiek.
  • De temperatuur op 14 november 1928 lag tussen 5,0 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 3,4 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Totstandkoming eerste radiotelefonische verbinding tussen Nederland en Nederlands-Indië via Radio Kootwijk
    • 14 maart » Frank Borman, Amerikaans astronaut
    • 15 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 22e editie van de Ronde van Frankrijk.
    • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
    • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Batacazo, de voorloper van Deportivo Maldonado.
    • 22 november » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Be Quick '28 uit Zwolle.
  • De temperatuur op 16 december 1990 lag tussen -3,2 °C en 1,8 °C en was gemiddeld -0,3 °C. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 19 januari » De eerste editie van AutoWeek ligt in de winkels.
    • 24 april » In een boodschap aan de natie kondigt Mobutu aan dat in Zaïre het meerpartijenstelsel wordt ingevoerd. In een eerste fase zullen drie partijen worden toegestaan.
    • 27 mei » Het Georgisch voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis, hoewel het land formeel nog niet onafhankelijk is. Tegenstander in Tbilisi is Litouwen. Het duel eindigt in 2-2. Voor het gastland scoren Gija Goeroeli en Kacha Katsjarava.
    • 12 september » Tegen België speelt het voetbalelftal van de Duitse Democratische Republiek zijn allerlaatste interland uit de geschiedenis.
    • 28 oktober » In Rome beslist een buitengewone Europese Raad dat de tweede fase van de EMU, de Europese economische en monetaire unie, zal beginnen op 1 januari 1994. De bevoegdheden van de Europese lidstaten betreffende geld en rentevoeten zullen overgedragen worden aan een onafhankelijke Europese Centrale Bank. Het Verenigd Koninkrijk stemt als enige tegen.
    • 23 december » De Slovenen spreken zich in een referendum uit voor verzelfstandiging van de Joegoslavische deelrepubliek Slovenië. Sloveense leiders verklaren dat ze binnen zes maanden de onafhankelijkheid zullen proclameren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Suurbier

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Suurbier.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Suurbier.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Suurbier (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom de Bruijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. de Bruijn, "Stamboom de Bruijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-bruijn/I31304.php : benaderd 5 februari 2026), "Cornelia Johanna Suurbier (1895-1990)".