Stamboom de Bruijn » Francina Duijmelinck (1889-????)

Persoonlijke gegevens Francina Duijmelinck 


Gezin van Francina Duijmelinck

(1) Zij is getrouwd met Joannes Petrus Jacobus Wijsbek.

Zij zijn getrouwd op 14 april 1913 te Helmond, zij was toen 23 jaar oud.Bron 1

Burgerlijke stand - Huwelijk
Brabants Historisch Informatie Centrum
Toegangnr: 550.079 Inventarisnr: 1456
Gemeente: Helmond Soort akte: huwelijk Aktenummer: 24
Datum: 14-04-1913
Joannes Petrus Jacobus Wijsbek Geboorteplaats: Best
Francina Duijmelinck Geboorteplaats: Helmond
Vader van de bruidegom Joannes Henricus Wijsbek
Moeder van de bruidegom Clara Maria Wilhelmina Dellevoet
Vader van de bruid Jacobus Wilhelmus Stephanus Duijmelinck
Moeder van de bruid Wilhelmina van Stiphout

Kind(eren):



(2) Zij is getrouwd met Martinus Johannes Verkuijten.

Zij zijn getrouwd op 1 augustus 1925 te Helmond, zij was toen 35 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Francina Duijmelinck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Francina Duijmelinck

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Francina Duijmelinck


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 november 1889 lag rond de 9,1 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Benjamin Harrison wordt beëdigd als 23e president van de Verenigde Staten
    • 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
    • 24 mei » Paus Leo XIII benoemt zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Petrus Lambertus Goossens.
    • 3 juli » De paardentram van de UTM (Utrechtse Tram-Maatschappij) wordt feestelijk geopend.
    • 14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
    • 10 september » Albert I wordt vorst van Monaco.
  • De temperatuur op 1 augustus 1925 lag tussen 7,8 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 5,7 mm neerslag. Er was 4,8 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
    • 14 maart » John Jacobs, Engels golfspeler († 2017)
    • 19 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Colo-Colo.
    • 19 juli » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Ternana Calcio.
    • 15 oktober » Oprichting van de Deense voetbalclub Hvidovre IF.
    • 11 november » Robert Millikan bewijst het bestaan van kosmische straling.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Duijmelinck


De publicatie Stamboom de Bruijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. de Bruijn, "Stamboom de Bruijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-bruijn/I29128.php : benaderd 21 februari 2026), "Francina Duijmelinck (1889-????)".