Stamboom de Bruijn » Cornelia van Staalduinen (1685-1750)

Persoonlijke gegevens Cornelia van Staalduinen 

  • Zij is geboren in het jaar 1685.
  • Zij is overleden in het jaar 1750, zij was toen 65 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 oktober 2009.

Gezin van Cornelia van Staalduinen

Zij is getrouwd met Arij van der Kooij.

Zij zijn getrouwd op 27 mei 1713 te Delft, zij was toen 28 jaar oud.

Toestemming voor dit huwelijk is verkregen te Delft

Notities over Cornelia van Staalduinen

Cornelia Louwesdr van Staalduinen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia van Staalduinen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Van Staalduinen


De publicatie Stamboom de Bruijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. de Bruijn, "Stamboom de Bruijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-bruijn/I28209.php : benaderd 19 februari 2026), "Cornelia van Staalduinen (1685-1750)".