Stamboom de Bruijn » Gerardus Hortulanus (1878-????)

Persoonlijke gegevens Gerardus Hortulanus 

  • Hij is geboren in het jaar 1878.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 februari 2013.

Gezin van Gerardus Hortulanus

Hij is getrouwd met Petronella Hendrika Zwartjes.

Zij zijn getrouwd op 14 juni 1918 te Nijmegen, hij was toen 40 jaar oud.


Notities over Gerardus Hortulanus

Familieoverzicht 156-1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Hortulanus?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Hortulanus


De publicatie Stamboom de Bruijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. de Bruijn, "Stamboom de Bruijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-bruijn/I23595.php : benaderd 23 februari 2026), "Gerardus Hortulanus (1878-????)".