Stamboom de Bruijn » Carolina "Lien" Ahrens (1888-1983)

Persoonlijke gegevens Carolina "Lien" Ahrens 

  • Roepnaam is Lien.
  • Zij is geboren op 10 december 1888 in Putten.
    Gebeurtenis:Geboorte Datum:maandag 10 december 1888 Gebeurtenisplaats:Putten
    Kind:Carolina Ahrens Geslacht:Vrouw
    Vader:Daniel Johann Heinrich Ahrens Leeftijd:67
    Moeder:Johanna Geertruida Töpfer
    Plaats instelling:Arnhem Collectiegebied:Gelderland Archief:0207
    Registratienummer:3344 Aktenummer: 152Registratiedatum: 10 december 888 Akteplaats:Putten
  • Registratie van geboorte op 10 december 1888.Bron 1
  • Zij is overleden op 31 januari 1983 in Amersfoort, zij was toen 94 jaar oud.
  • Een kind van Daniël Johann Heinrich Ahrens en Johanna Geertruida Töpfer
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 oktober 2016.

Gezin van Carolina "Lien" Ahrens

Zij is getrouwd met Gerrit Jan Fitskie.

Zij zijn getrouwd op 3 november 1909 te Amersfoort, zij was toen 20 jaar oud.Bron 2

Burgerlijke stand - Huwelijk
Het Utrechts Archief Toegangnr: 463 Inventarisnr: 51
Gemeente: Amersfoort
Soort akte: Huwelijksakte Aktenummer: 107 Datum: 03-11-1909
Gerrit Jan Fitskie Leeftijd: 20 Geboorteplaats: Amersfoort
Carolina Ahrens Leeftijd: 20 Geboorteplaats: Putten
Vader bruidegom:Albertus Fitskie Moeder bruidegom:Aaltje de Kruijff
Vader bruid:Daniel Johann Heinrich Ahrens
Moeder bruid:Johanna Geertruida Töpfer

Kind(eren):

  1. Aaltje Fitskie  1910- 


Notities over Carolina "Lien" Ahrens

Familieoverzicht 163-1-10

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Carolina "Lien" Ahrens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Carolina "Lien" Ahrens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Carolina Ahrens


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Het Utrechts Archief

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 december 1888 lag rond de 3,7 °C. Er was 0.8 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
    • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
    • 11 mei » Verheffing van de Missio sui iuris Belgisch Congo tot Apostolisch vicariaat Léopoldville.
    • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
    • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
    • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.
  • De temperatuur op 3 november 1909 lag tussen 3,1 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 16 januari » Ernest Shackleton ontdekt de magnetische zuidpool.
    • 4 maart » William Howard Taft wordt beëdigd als 27e president van de Verenigde Staten
    • 1 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SK Sturm Graz.
    • 25 juli » Louis Blériot vliegt als eerste Het Kanaal over.
    • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
    • 1 september » De eerste Nijmeegse Vierdaagse gaat van start.
  • De temperatuur op 31 januari 1983 lag tussen 0,6 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 11,0 mm neerslag gedurende 9,4 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (12%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De Brusselse liberalen verliezen hun burgemeesterszetel die ze al van voor de Belgische onafhankelijkheid in handen hadden. Voor het eerst wordt een socialist burgemeester van Brussel.
    • 4 januari » De 15-jarige prins Makhosetive van Swaziland wordt door de stamoudsten gekozen tot de nieuwe koning als opvolger van de in augustus 1982 overleden koning Subhuza. Tot zijn meerderjarigheid regeert de koningin-moeder.
    • 28 juni » België - Oprichting van het Arbitragehof, de federale scheidsrechter.
    • 19 september » Saint Kitts en Nevis wordt onafhankelijk.
    • 24 september » De Amerikaanse atleet Carl Lewis verbetert het ruim vijf jaar oude record op de 100 meter sprint met 0,01 sec en brengt het op 9,92 seconden.
    • 4 oktober » In Stockholm demonstreren 100.000 zakenmensen tegen het voorstel van de regering van premier Olaf Palme om investeringsfondsen op te richten die door de vakbonden beheerd zullen worden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1882 » Otto Neurath, Oostenrijks filosoof en marxist († 1945)
  • 1883 » Giovanni Messe, Italiaans generaal en politicus († 1968)
  • 1884 » Juan Posadas, Filipijns bestuurder en burgemeester van Manilla († 1940)
  • 1886 » Annie Bos, Nederlands actrice († 1975)
  • 1891 » Nelly Sachs, Duits-Zweeds schrijfster († 1970)
  • 1894 » Gertrud Kolmar, Duits dichteres († 1943)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ahrens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ahrens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ahrens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ahrens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom de Bruijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. de Bruijn, "Stamboom de Bruijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-bruijn/I15979.php : benaderd 18 februari 2026), "Carolina "Lien" Ahrens (1888-1983)".