Stamboom De Borst » Aart BORST (1913-)

Persoonlijke gegevens Aart BORST 


Gezin van Aart BORST

Hij is getrouwd met Gerritje KWAKKEL.

Zij zijn getrouwd op 18 april 1940 te Hattem, hij was toen 27 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Eimert BORST  1942-1948

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aart BORST?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aart BORST

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aart BORST

Jan BORST
1838-1881

Aart BORST
1913-????

1940
Eimert BORST
1942-1948

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. akte 18
    2. akte 10

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 januari 1913 lag tussen 0,4 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 5,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Oprichting van voetbalclub AGOVV.
      • 4 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd als 28e president van de Verenigde Staten
      • 18 maart » Koning George I van Griekenland wordt vermoord.
      • 10 augustus » Vrede van Boekarest (1913), einde van de Tweede Balkanoorlog..
      • 1 december » Ford Motor Company introduceert de lopende band. Het productieprincipe werd overigens al toegepast door Oldsmobile.
      • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
    • De temperatuur op 18 april 1940 lag tussen 2,6 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 7,1 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 21 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt tegen België. Het is de laatste interlandwedstrijd onder leiding van Bob Glendenning. Langer dan de Engelse trainer hield niemand het bij de nationale ploeg uit: op 2 november 1924 debuteerde hij.
      • 10 mei » Tweede Wereldoorlog: Winston Churchill wordt premier van het Verenigd Koninkrijk.
      • 20 mei » In Auschwitz wordt een concentratiekamp ingericht.
      • 4 juni » Tweede Wereldoorlog: de Duinkerke evacuatie komt tot een einde: Britse troepen evacueren 338.000 troepen uit Duinkerken in Frankrijk. Om het moreel van het land te werven, levert Winston Churchill, alleen aan het House of Commons, zijn beroemde "We shall fight on the beaches" toespraak.
      • 9 juni » Noorwegen capituleert voor de Duitsers.
      • 1 augustus » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Albacete Balompié.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1910 » Django Reinhardt, Belgisch gitarist († 1953)
    • 1912 » Ank van der Moer, Nederlands toneelspeelster († 1983)
    • 1912 » Boris Pokrovski, Russisch operadirecteur († 2009)
    • 1913 » Jean-Michel Atlan, Joods-Frans kunstschilder († 1960)
    • 1915 » Herma Bauma, Oostenrijks atlete († 2003)
    • 1916 » Lex Horn, Nederlands kunstenaar († 1968)

    Over de familienaam BORST

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BORST.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BORST.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BORST (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Claudia Vreugdenhil, "Stamboom De Borst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-borst/I7893.php : benaderd 5 maart 2026), "Aart BORST (1913-)".