Stamboom De Borst » Jacob BORST (1894-1972)

Persoonlijke gegevens Jacob BORST 


Gezin van Jacob BORST

(1) Hij is getrouwd met Dina KWAKKEL.

Zij zijn getrouwd op 9 augustus 1916 te Hattem, hij was toen 22 jaar oud.Bron 3


(2) Hij is getrouwd met wichertje de HAAn.

Zij zijn getrouwd op 7 april 1920 te Hattem, hij was toen 26 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob BORST?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob BORST

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob BORST

Jan BORST
1833-1885
Johanna LOCHT
1839-1918
Derk BORST
1867-1918

Jacob BORST
1894-1972

(1) 1916

Dina KWAKKEL
1896-1916

(2) 1920

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. akte 27
    2. akte 37
    3. akte 21
    4. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 maart 1894 lag rond de 6,6 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
      • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
      • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
      • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
      • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
      • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
    • De temperatuur op 7 april 1920 lag tussen 1,4 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 3,3 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Duitsland ontruimt het Hultschiner landje
      • 13 mei » Heiligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica
      • 20 augustus » In Mülheim an der Ruhr wordt de Duitse hockey- en tennisclub Uhlenhorst Mülheim opgericht.
      • 24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
      • 2 september » België wint goud op de Olympische spelen te Antwerpen in het voetbal.
      • 16 december » Een aardbeving in Kansu in China (8,5 op de schaal van Richter) eist 180.000 levens.
    • De temperatuur op 15 september 1972 lag tussen 6,9 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 6,3 uur zonneschijn (49%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1972: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,3 miljoen inwoners.
      • 2 januari » President Joseph-Désiré Mobutu van Zaïre begint met zijn Afrikaniseringspolitiek: alle buitenlands klinkende geografische namen en persoonsnamen moeten in inheems klinkende woorden worden gewijzigd.
      • 24 januari » Loeki de Leeuw verschijnt voor het eerst op televisie.
      • 30 januari » Bloody Sunday: tijdens een demonstratie in het Noord-Ierse Derry / Londonderry schiet het Britse leger dertien burgers dood.
      • 30 augustus » Middenvelder Arie Haan maakt in Praag zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal in de met 1-2 gewonnen vriendschappelijke wedstrijd tegen Tsjecho-Slowakije. Ajacied Sjaak Swart speelt dan weer zijn 31e en laatste interland voor Oranje.
      • 6 september » Israëlische in München gegijzelde atleten en coaches worden door leden van Black September vermoord, wanneer een bevrijdingsactie door de politie jammerlijk mislukt.
      • 14 december » De Barend Servet Show zorgt voor opschudding door een spruitjesschillende dame die op koningin Juliana leek.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam BORST

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BORST.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BORST.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BORST (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Claudia Vreugdenhil, "Stamboom De Borst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-borst/I7773.php : benaderd 25 januari 2026), "Jacob BORST (1894-1972)".