Stamboom De Borst » willemina STOKKINK

Persoonlijke gegevens willemina STOKKINK 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 februari 2025.

Gezin van willemina STOKKINK

Zij is getrouwd met Derk JANSEN.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Egbert JANSEN  1824-1858
  2. Hendrikus JANSEN  1830-1911

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot willemina STOKKINK?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van willemina STOKKINK

willemina STOKKINK


Egbert JANSEN
1824-1858

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam STOKKINK

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam STOKKINK.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over STOKKINK.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam STOKKINK (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Claudia Vreugdenhil, "Stamboom De Borst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-borst/I7435.php : benaderd 28 januari 2026), "willemina STOKKINK".