Stamboom De Borst » Gertrude KOPPERS (1875-1928)

Persoonlijke gegevens Gertrude KOPPERS 

  • Zij is geboren in het jaar 1875.
  • Zij is overleden op 27 augustus 1928, zij was toen 53 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 februari 2025.

Gezin van Gertrude KOPPERS

Zij is getrouwd met Arie BORST.

Zij zijn getrouwd op 21 augustus 1893 te Cook Co Illinois, Verenigde Staten, zij was toen 18 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gertrude KOPPERS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 augustus 1928 lag tussen 13,9 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Er was 10,4 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Totstandkoming eerste radiotelefonische verbinding tussen Nederland en Nederlands-Indië via Radio Kootwijk
    • 7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
    • 25 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Inter Zaprešić onder de naam NK Sava.
    • 13 juli » Bij een mijngasontploffing in de Staatsmijn Hendrik in Limburg (Nederland) vallen dertien doden.
    • 12 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Amsterdam.
    • 2 oktober » Opus Dei (een rooms-katholieke prelatuur) wordt opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam KOPPERS

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam KOPPERS.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over KOPPERS.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam KOPPERS (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Claudia Vreugdenhil, "Stamboom De Borst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-borst/I5727.php : benaderd 15 januari 2026), "Gertrude KOPPERS (1875-1928)".