Stamboom De Borst » Elisabeth Engelina BORST (1896-????)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Engelina BORST 


Gezin van Elisabeth Engelina BORST

Zij is getrouwd met Jurriaan KUST.

Zij zijn getrouwd op 31 december 1919 te Sloten, zij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Engelina BORST?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Engelina BORST

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Engelina BORST

Gerrit BORST
1829-????
Casper BORST
1857-????

Elisabeth Engelina BORST
1896-????

1919

Jurriaan KUST
1893-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 december 1919 lag tussen 3,6 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 8,6 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Ernest Rutherford slaagt erin een atoom te splitsen.
      • 25 januari » De Volkenbond wordt opgericht.
      • 3 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. ČsŠk Bratislava, het latere ŠK Slovan Bratislava.
      • 29 mei » Het Braziliaans voetbalelftal wint de derde editie van de Copa América door in de finale titelhouder Uruguay met 1-0 te verslaan.
      • 11 augustus » Friedrich Ebert, de eerste president van de nieuwe Duitse Republiek tekent de grondwet: de Weimarrepubliek is een feit.
      • 16 oktober » Inwijding van de Sacré-Cœurbasiliek in Parijs door kardinaal Léon-Adolphe Amette.

    Over de familienaam BORST

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BORST.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BORST.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BORST (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Claudia Vreugdenhil, "Stamboom De Borst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-borst/I4304.php : benaderd 23 januari 2026), "Elisabeth Engelina BORST (1896-????)".