Stamboom De Borst » Albert van der Tol

Persoonlijke gegevens Albert van der Tol 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 augustus 2024.

Gezin van Albert van der Tol

Hij is getrouwd met Johanna MANTEN.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Arie van der Tol  1888-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert van der Tol?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Albert van der Tol

Albert van der Tol



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Tol


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Claudia Vreugdenhil, "Stamboom De Borst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-borst/I2267.php : benaderd 18 januari 2026), "Albert van der Tol".