Stamboom De Borst » Krijntje de BORST (1930-1986)

Persoonlijke gegevens Krijntje de BORST 


Gezin van Krijntje de BORST

Zij is getrouwd met Leendert van der MEER.

Zij zijn getrouwd op 5 juli 1949 te Rozenburg, zij was toen 18 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Krijntje de BORST?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Krijntje de BORST

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Krijntje de BORST


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. akte 42

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 oktober 1930 lag tussen 10,6 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,5 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 8 maart » Mahatma Gandhi start een burgerlijke ongehoorzaamheidsactie in India.
      • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
      • 13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
      • 13 augustus » Oprichting van het Bisdom Berlijn in Duitsland.
      • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
      • 4 december » Het Vaticaan keurt periodieke onthouding goed als methode voor anticonceptie.
    • De temperatuur op 5 juli 1949 lag tussen 10,8 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 7,9 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
      • 31 maart » Newfoundland wordt deel van Canada.
      • 18 april » De nieuwe Ierse republiek Eire/Erin verbreekt de banden met het Britse Gemenebest.
      • 23 april » Nederland annexeert delen van Duitsland als compensatie voor geleden oorlogsschade. De meeste geannexeerde gebieden zijn in 1963 weer teruggegeven.
      • 11 juli » Het Cypriotisch voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis. De ploeg verliest in Tel Aviv met 3-1 van Israël.
      • 8 september » Geallieerde legers verlaten Berlijn definitief.
      • 15 december » West-Duitsland wordt deelnemer van het Marshallplan.
    • De temperatuur op 20 februari 1986 lag tussen -11,6 °C en -1,3 °C en was gemiddeld -6,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,0 uur zonneschijn (39%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1986: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Spanje en Portugal worden lid van de Europese Gemeenschap.
      • 17 februari » Ondertekening te Luxemburg van de Europese Akte.
      • 13 maart » Sojoez T-15 wordt gelanceerd. Haar bemanning is de eerste die Mir in de ruimte bezoekt.
      • 20 april » Een ramp met een veerboot in Bangladesh eist minstens 350 doden.
      • 26 april » De Nederlandse wielrenner Steven Rooks wint de 21ste editie van de Amstel Gold Race.
      • 18 september » In het Disneyland Park te Anaheim opent de attractie Captain EO.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1926 » Beverly Garland, Amerikaans actrice († 2008)
    • 1926 » Julie Adams, Amerikaans actrice († 2019)
    • 1927 » Friedrich Hirzebruch, Duits wiskundige († 2012)
    • 1930 » Robert Atkins, Amerikaans cardioloog en voedingsexpert († 2003)
    • 1931 » Gudrun Deubener, Duits scenarioschrijfster († 2009)
    • 1933 » Maya Bouma, Nederlands actrice († 1998)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De BORST

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De BORST.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De BORST.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De BORST (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Claudia Vreugdenhil, "Stamboom De Borst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-borst/I1242.php : benaderd 20 januari 2026), "Krijntje de BORST (1930-1986)".