RIN: MH:IF840
RIN: MH:IF841
Hij is getrouwd met Trijntje Pieters Buur.
Referentienummer: MH:F151
Zij zijn getrouwd op 5 mei 1730 te Assendelft, hij was toen 28 jaar oud.
RIN: MH:FF150
Kind(eren):
Claas Huijgen de Jongh woonde in 1787 in de buurt ·ÄúWoud·Äù (als in de Woude, gemeente Akersloot?) van Assendelft (verpondings # 71) Ik neem aan dat de Huijg Claasz de Jongh die op #73 in dezelfde buurt woonde zijn zoon was.Klaas kan mogelijk ook op 31 okt 1778 zijn overleden, en bovenstaande zou dan een andere persoon met dezelfde naam betreffen.
Toevallig zijn Klaas en zijn vrouw Trijntje allebei op 1 januari gedoopt.
Kinderen gedoopt te Assendelft:
- Maartje ~14 aug 1731 (get Antje Pieters) (zie onder) Claas Huijgen de Jong gaf op 14 mei 1732 het lijk aan van een Maarijtje Claas (f3.- impost), maar dit was misschien niet zijn 9 maanden ouded dochter, gezien ik geen latere dopen van een Maartje door Klaas en Trijntje heb kunnen vinden. Het is mogelijk dat die latere doop (in 1737/8 of 1741/2) niet is opgeschreven.
- Lijsbet ~29 mei 1733 (get Neeltje Huijgen)
- Huijgh ~27 nov 1735 (get Cnelis Huijge), ·Äâ 29 okt 1740 (aangegeven door Jan Pietersz Buur)
- Pieter ~12 mei 1740 op ·Äòt Kalf (get: Claasje Jans voor Jan Pieterse) In Assendelft staat er ·Äúbapt. in vitulo·Äù , wat betekent ·Äúgedoopt in het kalf·Äù;-) op ·Äòt Kalf staat er ·Äúex Assendelft (absentia pastoris)·Äù
- Huig ~27 nov 1743 (get Kornelis Huijge) (precies 8 jaar na eerste Huig!), x 11 mei 1766 met Duifje Klaas Vliet [1, 3, 4]
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Claes (Klaas) Huijghsz de Jongh | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
1730 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trijntje Pieters Buur | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.