Stamboom De Boer » Klaas vet (1892-1968)

Persoonlijke gegevens Klaas vet 

  • Hij is geboren op 18 november 1892.
  • Beroep: Dorpsweg 119 Schellinkhout.
  • Hij is overleden op 19 september 1968, hij was toen 75 jaar oud.
    geboren 1892 Schellinkhout (NH), overleden Schellinkhout overleden te Schellinkhout 19-09-1968
  • Een kind van Dirk vet en Antje Stam

Gezin van Klaas vet

Hij is getrouwd met Geertje Sluis.

Zij zijn getrouwd

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Toegangnr: 358
Inventarisnr: 358.109
Gemeente: Schellinkhout
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 3
Datum: 29-04-1921
Bruidegom Klaas Vet
Leeftijd: 28
Geboorteplaats: Schellinkhout
Bruid Geertje Sluis
Leeftijd: 26
Geboorteplaats: Blokker
Vader bruidegom Dirk Vet
Moeder bruidegom Antje Stam
Vader bruid Gerrit Sluis
Moeder bruid Dieuwertje Kaij
Nadere informatie beroep Bg.: veehouder; beroep vader Bg.: veehouder

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaas vet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klaas vet

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klaas vet

Jan vet
1837-????
Aag(t)je Kamp
1838-1914
Dirk vet
1866-1921
Antje Stam
1867-????

Klaas vet
1892-1968



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 november 1892 lag rond de 8,5 °C. Er was 3 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 15 maart » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische prefectuur Denemarken tot het apostolisch vicariaat Denemarken.
      • 3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
      • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
      • 24 mei » Octrooiaanvraag van Thomas Edison op de elektrische spoorweg.
      • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
      • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
    • De temperatuur op 19 september 1968 lag tussen 9,0 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (36%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
      • 20 januari » Een ontploffing en een brand in raffinaderij in het Nederlandse dorp Pernis maken twee doden en 70 gewonden en zorgen voor miljoenen schade.
      • 29 januari » Het ADR-verdrag treedt in werking. Het regelt het internationaal vervoer van gevaarlijke goederen over de weg.
      • 3 juni » Voetbalclub ADO wint de KNVB beker-finale van AFC Ajax.
      • 1 juli » Oprichting van profvoetbalclub Fortuna Sittard na een fusie tussen Fortuna '54 en RKSV Sittardia.
      • 23 juli » Een Palestijns commando kaapt een Israëlisch vliegtuig; de onderhandelingen duren tot eind augustus en eindigen zonder bloedvergieten.
      • 1 oktober » Het Ikazia Ziekenhuis in Rotterdam wordt geopend.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vet

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vet.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vet.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vet (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom De Boer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Otto de Boer, "Stamboom De Boer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-boer/I1004.php : benaderd 14 februari 2026), "Klaas vet (1892-1968)".