Stamboom De Backer - Evers » Margaretha Van Looffene (1510-????)

Persoonlijke gegevens Margaretha Van Looffene 

  • Zij is geboren in het jaar 1510.

Gezin van Margaretha Van Looffene

Zij heeft/had een relatie met Joannes Van Langendonck.


Kind(eren):

  1. Peter Van Langendonck  ± 1530-1597 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaretha Van Looffene?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Margaretha Van Looffene

Margaretha Van Looffene
1510-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Looffene


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I8224.php : benaderd 30 december 2025), "Margaretha Van Looffene (1510-????)".