Stamboom De Backer - Evers » Theophilus Dekeyser (1870-1926)

Persoonlijke gegevens Theophilus Dekeyser 

  • Hij is geboren in het jaar 1870.
  • Hij is overleden in het jaar 1926, hij was toen 56 jaar oud.

Gezin van Theophilus Dekeyser

Hij is getrouwd met Maria Philomena Parton.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1894 te Bierbeek, hij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theophilus Dekeyser?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Dekeyser

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dekeyser.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dekeyser.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dekeyser (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I608690.php : benaderd 12 januari 2026), "Theophilus Dekeyser (1870-1926)".