Stamboom De Backer - Evers » Catharina Vincent (1665-1733)

Persoonlijke gegevens Catharina Vincent 

  • Zij is geboren in het jaar 1665.
  • Zij is overleden in het jaar 1733, zij was toen 68 jaar oud.

Gezin van Catharina Vincent

Zij is getrouwd met Petrus Brasseur.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1702 te Nethen, zij was toen 37 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Henricus Brasseur  1706-1764

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Vincent?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Vincent

Catharina Vincent
1665-1733

1702

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Vincent

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vincent.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vincent.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vincent (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I603139.php : benaderd 8 januari 2026), "Catharina Vincent (1665-1733)".