Stamboom De Backer - Evers » Andreas Ceulemans (1871-????)

Persoonlijke gegevens Andreas Ceulemans 

  • Hij is geboren in het jaar 1871.

Gezin van Andreas Ceulemans

Hij is getrouwd met Maria Theresia van Vlasselaer.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1898 te Rillaar, hij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Andreas Ceulemans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Ceulemans


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I592099.php : benaderd 13 januari 2026), "Andreas Ceulemans (1871-????)".