Stamboom De Backer - Evers » Angelina Van Vlasselaer (1827-1904)

Persoonlijke gegevens Angelina Van Vlasselaer 


Gezin van Angelina Van Vlasselaer

Zij is getrouwd met Joannes Baptista Wuyten.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1851 te Rillaar, zij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Angelina Van Vlasselaer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Angelina Van Vlasselaer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Angelina Van Vlasselaer

Angelina Van Vlasselaer
1827-1904

1851

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Vlasselaer


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I592062.php : benaderd 12 januari 2026), "Angelina Van Vlasselaer (1827-1904)".