Stamboom De Backer - Evers » Michael Usuweels (1695-1741)

Persoonlijke gegevens Michael Usuweels 

  • Hij is geboren in het jaar 1695.
  • Hij is overleden in het jaar 1741, hij was toen 46 jaar oud.

Gezin van Michael Usuweels

Hij had een relatie met Elisabeth Nobels.


Kind(eren):

  1. Joannes Usuweels  1717-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Michael Usuweels?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Michael Usuweels

Michael Usuweels
1695-1741



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Usuweels

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Usuweels.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Usuweels.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Usuweels (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I586098.php : benaderd 2 januari 2026), "Michael Usuweels (1695-1741)".