De temperatuur op 19 maart 1923 lag tussen -1,2 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 4,8 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
12 juni » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland.
23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
1 september » Tokio wordt getroffen door een zeer zware aardbeving met een kracht van 8,2 op de schaal van Richter. Er vallen meer dan 140.000 doden.
24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.
6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
23 november » Eerste officiële en regelmatige uitzendingen van Radio Belgique.
Dag van overlijden 17 september 1999
De temperatuur op 17 september 1999 lag tussen 10,0 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 1,6 uur zonneschijn (13%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
12 maart » Tsjechië, Hongarije en Polen treden, als eerste voormalige Warschaupactleden, toe tot de NAVO.
20 maart » Legoland Californië wordt geopend.
1 april » Zwemmer Ian Thorpe brengt bij de wereldkampioenschappen kortebaan (25 meter) in Hongkong het wereldrecord op de 200 meter vrije slag kortebaan op 1.43,28.
24 april » Michael Boogerd wint de 34e editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
8 mei » In Six Flags America wordt de attractie The Joker's Jinx geopend.
12 september » In Padova verliest de Nederlandse hockeyploeg in de finale van het Europees kampioenschap opnieuw op strafballen van titelverdediger Duitsland.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I584388.php : benaderd 14 januari 2026), "Albert Antoon Leo Durinx (1923-1999)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.