Stamboom De Backer - Evers » Barbara Vanrijkel (1802-????)

Persoonlijke gegevens Barbara Vanrijkel 

  • Zij is geboren in het jaar 1802.

Gezin van Barbara Vanrijkel

Zij had een relatie met Renerus - Renier Goossens.


Kind(eren):

  1. Gerardus Goossens  1823-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Barbara Vanrijkel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Barbara Vanrijkel


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Vanrijkel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I584077.php : benaderd 30 december 2025), "Barbara Vanrijkel (1802-????)".