Stamboom De Backer - Evers » Helena Francisca Nolmans - Van Steyvoort (1877-????)

Persoonlijke gegevens Helena Francisca Nolmans - Van Steyvoort 

Bronnen 1, 2

Gezin van Helena Francisca Nolmans - Van Steyvoort

Zij is getrouwd met Alphonsus Jacquemijn.

Zij zijn getrouwd op 4 februari 1904 te Scherpenheuvel, zij was toen 26 jaar oud.

Getuigen: Hanri Jacquemyn, neef Alphonse, 40 jaar, Scherpenheuvel, Emile Nijs, schoonbroer Alphonse, 24 jaar, Scherpenheuvel, Jan Baptist Van Steyvoort, broer Helena, 22 jaar, statie bediende te Scherpenheuvel, Remi Omblets, schoonbroer, 27 jaar, Scherpenheuvel

Kind(eren):

  1. Dora Jacquemain  1904-1993

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Francisca Nolmans - Van Steyvoort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Helena Francisca Nolmans - Van Steyvoort

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Francisca Nolmans - Van Steyvoort

Helena Francisca Nolmans - Van Steyvoort
1877-????

1904

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Everaerts-ril Web Site, Joseph Everaerts, via https://www.myheritage.nl/profile-OYYV6D...
    Persoon toegevoegd door het bevestigen van een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Everaerts-ril Web Site

    Familiestamboom: 185502122-1
  2. CLAESSENS Web Site, Jules CLAESSENS, via https://www.myheritage.nl/profile-OYYV7K...
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stambomen op MyHeritage Familiesite: CLAESSENS Web Site Familiestamboom: 183153782-3

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 september 1877 lag rond de 13,7 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 5 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e President van de Verenigde Staten
    • 20 juni » Alexander Graham Bell zet de eerste commerciële telefoondienst op in Hamilton, Ontario.
    • 21 november » Thomas Edison vindt de fonograaf uit.
    • 29 november » Thomas Edison demonstreert voor het eerst zijn fonograaf.
    • 2 december » Voor het eerst wordt zuurstof vloeibaar gemaakt, door Louis-Paul Cailletet.
    • 6 december » De eerste editie van The Washington Post verschijnt.
  • De temperatuur op 4 februari 1904 lag tussen 3,4 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 4,6 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
    • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
    • 29 juni » In Drenthe worden twee prehistorische veenlijken gevonden: het paar van Weerdinge.
    • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
    • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
    • 6 november » In de haven van Moerdijk zinkt een houten aak nadat het schip lek is gestoten, 5 opvarenden verdrinken.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Nolmans - Van Steyvoort


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I583909.php : benaderd 1 januari 2026), "Helena Francisca Nolmans - Van Steyvoort (1877-????)".