Stamboom De Backer - Evers » Elisabeth Van Moer (zie nota) (????-> 1796)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Van Moer (zie nota) 

  • Zij is overleden na 1796.

Gezin van Elisabeth Van Moer (zie nota)

(1) Zij is getrouwd met Joannes Van den Brande.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):



(2) Zij is getrouwd met Paulus Van Lindt.

Zij zijn getrouwd op 28 mei 1771 te Kapelle-op-den-Bos.


Kind(eren):

  1. Henricus Van Lindt  1772-????
  2. Carolina Van Lindt  1774-????
  3. Egidius Van Lindt  1776-????


Notities over Elisabeth Van Moer (zie nota)

vermoedelijk !

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Van Moer (zie nota)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Van Moer (zie nota)


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Moer (zie nota)


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I582649.php : benaderd 12 januari 2026), "Elisabeth Van Moer (zie nota) (????-> 1796)".