Stamboom De Backer - Evers » Maria In "t Hof

Persoonlijke gegevens Maria In "t Hof 

  • Zij is geboren in Paal.

Gezin van Maria In "t Hof

Zij heeft/had een relatie met Hubert Lemmens.


Kind(eren):

  1. Pierre Lemmens  1777-????
  2. Joannes Lemmens  1780-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria In "t Hof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria In "t Hof

Maria In "t Hof



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam In "t Hof


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I579351.php : benaderd 10 januari 2026), "Maria In "t Hof".