Stamboom De Backer - Evers » Joannes Leon Tits (1914-1988)

Persoonlijke gegevens Joannes Leon Tits 


Gezin van Joannes Leon Tits

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Leon Tits?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joannes Leon Tits

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Leon Tits

Joannes Leon Tits
1914-1988


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 mei 1914 lag tussen 6,2 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 6,2 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 5 januari » In de autofabrieken van Henry Ford wordt de achturige werkdag ingevoerd.
    • 14 januari » Introductie van de lopende band door Henry Ford.
    • 13 mei » Bisschopswijding van Laurentius Schrijnen, bisschop van Roermond.
    • 28 juni » Aartshertog Frans Ferdinand van Oostenrijk wordt doodgeschoten in Sarajevo door Gavrilo Princip. Deze gebeurtenis vormt de aanleiding tot de Eerste Wereldoorlog.
    • 1 september » De laatste Amerikaanse trekduif, een duivin genaamd Martha, sterft in de Cincinnati Zoo. Daarmee is de soort uitgestorven.
    • 22 november » Brand van de Lakenhallen in Ieper.
  • De temperatuur op 5 februari 1988 lag tussen 4,3 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 7,1 mm neerslag gedurende 4,2 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (49%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
    • 17 april » Adrie van der Poel wint de wielerklassieker Luik-Bastenaken-Luik.
    • 20 juli » Martin Scorseses film The Last Temptation of Christ wordt uitgebracht en zorgt over de gehele wereld voor protesten van fundamentalistische christenen.
    • 28 juli » Koning Hoessein van Jordanië doet officieel afstand van de Westelijke Jordaanoever als Jordaans grondgebied.
    • 16 november » Regerend Europees kampioen Nederland verliest met 1-0 van Italië. Gianluca Vialli maakt het enige doelpunt in de oefeninterland in Rome.
    • 1 december » De eerste Wereldaidsdag wordt gehouden.
    • 21 december » De rechtbank van Brussel laat beslag leggen op drie eigendommen van de Zaïrese president Mobutu Sese Seko op verzoek van het Belgische bedrijf Cotoni.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1985 » Hans Croon (48), Nederlands voetballer en voetbalcoach
  • 1986 » Jean-Claude Bouvy (26), Belgisch-Congolees voetballer
  • 1986 » Laurent Merchiers (81), Belgisch politicus, jurist en hoogleraar
  • 1988 » Sir Ove Nyquist Arup (92), Engels-Deens ingenieur en stichter van het ingenieursbureau Arup
  • 1989 » Wim Hogenkamp (41), Nederlands acteur, zanger en tekstschrijver
  • 1991 » Dean Jagger (87), Amerikaans acteur

Over de familienaam Tits

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tits.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tits.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tits (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I578758.php : benaderd 1 maart 2026), "Joannes Leon Tits (1914-1988)".