Stamboom De Backer - Evers » Petrus Matheus Broeder (Petrus Matheus Broeder) Rouschop (1887-1970)

Persoonlijke gegevens Petrus Matheus Broeder (Petrus Matheus Broeder) Rouschop 

Bron 1

Gezin van Petrus Matheus Broeder (Petrus Matheus Broeder) Rouschop

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Matheus Broeder (Petrus Matheus Broeder) Rouschop?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Matheus Broeder (Petrus Matheus Broeder) Rouschop

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Matheus Broeder Rouschop

Petrus Matheus Broeder Rouschop
1887-1970


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Stijnen-Penders, John Stijnen, via https://www.myheritage.nl/profile-OYYV74...
    Persoon toegevoegd door het bevestigen van een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Stijnen-Penders

    Familiestamboom: 224899271-2

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 augustus 1887 lag rond de 16,6 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 66%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
    • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
    • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
    • 12 juli » Oprichting van Odense Cricketklub, waar twee jaar later de Deense voetbalclub Odense BK uit voortkomt.
    • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
    • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
  • De temperatuur op 20 januari 1970 lag tussen -3,0 °C en 0,5 °C en was gemiddeld -1,3 °C. Er was 0,6 uur zonneschijn (7%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
    • 21 januari » Eerste commerciële vlucht Boeing 747-100.
    • 2 maart » Oprichting van de Venezolaanse voetbalclub Portuguesa Fútbol Club.
    • 12 juli » De RA II van de Noorse antropoloog Thor Heyerdahl bereikt het West-Indische eiland Barbados na in 57 dagen de afstand van 6200 kilometer tussen Afrika en Midden-Amerika te hebben afgelegd.
    • 17 augustus » In het Duitse Melz wordt een archeologische vondst gedaan, de stafdolken van Melz.
    • 30 november » Bezoek van Paus Paulus VI aan Samoa. Daarna reist de paus door naar Sydney in Australië voor een vierdaags bezoek.
    • 23 december » Hoogste punt is bereikt van de North Tower van het World Trade Center in New York.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1881 » Edgar Guest, Engels-Amerikaans dichter († 1959)
  • 1890 » H.P. Lovecraft, Amerikaans schrijver († 1937)
  • 1904 » Jaap Burger, Nederlands politicus († 1986)
  • 1904 » Judikje Simons, Nederlands gymnaste († 1943)
  • 1905 » Jack Teagarden, Amerikaans jazzmusicus († 1964)
  • 1905 » Wim Hennings, Nederlands atleet († 1991)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rouschop

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rouschop.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rouschop.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rouschop (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I577680.php : benaderd 27 februari 2026), "Petrus Matheus Broeder (Petrus Matheus Broeder) Rouschop (1887-1970)".