Stamboom De Backer - Evers » Francois Monot (1815-????)

Persoonlijke gegevens Francois Monot 

  • Hij is geboren in het jaar 1815.

Gezin van Francois Monot

Hij is getrouwd met Marie Victoire Clerc.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1840 te Saint-Mesmin, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jacques Monot  ± 1841-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Francois Monot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Francois Monot

Francois Monot
1815-????

1840
Jacques Monot
± 1841-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Monot

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Monot.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Monot.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Monot (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I575472.php : benaderd 11 januari 2026), "Francois Monot (1815-????)".